İTÜ Moleküler Biyoloji ve Genetik Kulübü’nün düzenlediği, İTÜ III. Ulusal Moleküler Biyoloji ve Genetik Öğrenci Kongresi’nde uzaktan bir konferans verme fırsatı buldum.  Gerçekten hem artık bu tip uzaktan konferansların olanaklı olduğunu göstermesi açısından çok hoştu, hem de çok zaman geçirdiğim Boğaziçi Bilim Kulübü’ndeki zamanlarımı hatırlattı. ITU Talk – 2009 View more presentations from gokcumen. Konuşmam…

Written by

×

Yerel bariyerler, genetik karışma ve kıtalararası izolasyon


İTÜ Moleküler Biyoloji ve Genetik Kulübü’nün düzenlediği, İTÜ III. Ulusal Moleküler Biyoloji ve Genetik Öğrenci Kongresi’nde uzaktan bir konferans verme fırsatı buldum.  Gerçekten hem artık bu tip uzaktan konferansların olanaklı olduğunu göstermesi açısından çok hoştu, hem de çok zaman geçirdiğim Boğaziçi Bilim Kulübü’ndeki zamanlarımı hatırlattı.

Konuşmam sırasında, çok kabaca genetik çeşitliliğin ne kadar karmaşık yapılar oluşturduğundan ve bu yapıları ancak şimdi, yeni teknolojiler sayesinde görebildiğimizden bahsettim.  İlginizi çekerse kısaltılmış hali ile slaytlarımı bu sayfada bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: