Bir zamandır laboratuarımızda yaptığımız araştırmaları Türkçe özetlemek gibi bir fikrim vardı. Bu işe başlamak için kendi websitesimizin en uygun medya olacağına karar verdim. Amacım geniş bir okuyucu kitlesi tarafından anlaşılabilir bir şekilde hızla değişen ve insanlığın biyolojik temelleri üzerine hiç beklenmedik bulgulara ulaşan alanımı Türkiye’de tanıtmak. Yazılarımı (ve podcast, video, vb. medya linklerini) https://gokcumenlab.org/tag/turkce/ adresinden…

Written by

×

Türkçe yazılar


Bir zamandır laboratuarımızda yaptığımız araştırmaları Türkçe özetlemek gibi bir fikrim vardı. Bu işe başlamak için kendi websitesimizin en uygun medya olacağına karar verdim. Amacım geniş bir okuyucu kitlesi tarafından anlaşılabilir bir şekilde hızla değişen ve insanlığın biyolojik temelleri üzerine hiç beklenmedik bulgulara ulaşan alanımı Türkiye’de tanıtmak.

Yazılarımı (ve podcast, video, vb. medya linklerini) https://gokcumenlab.org/tag/turkce/ adresinden takip edebilirsiniz. Şu anda bu link altında Açıkbilim, Radikal (hey gidi günler), T24, ve diğer medyalarda yayınlamış yazılarıma ulaşabilirsiniz. Örneğin Hazal Özvarış ile 2013’te yaptığım ‘Türklük ırk değil kültür’ isimli söyleşimi bulabilirsiniz. ‘Koronavirüs Türklere bir şey yapmaz’ safsatasına daha o zamandan cevap veriyor. Aynı zamanda, yeni girişleri @ogokcumen Twitter hesabından da haber vereceğim bilginize.

Hepinize selam, sağlıkla kalın. -Ömer

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: